Rama pret violinistin Shkëlzen Doli,në 2017 Koncerti i Vienës në Tiranë?

CYRvrlSWYAAYE5x

Me virtuozin e Filarmonisë së Vienës Shkëlzen Dolli. 2.1.’17 koncerti i Vienës ekskluzive europiane në Tiranë”
Ky ka qenë postimi i kryeministrit Edi Rama në Twitter dhe në Facebook, shoqëruar me një foto të tijën me violinistin e njohur që përcolli muzikën shqiptare në koncertin e vitit që shkoi për miliona ndjekës të koncertit tradicional.
Rama le të kuptojë se vitin e ardhshëm koncerti do të ketë një ekskluzive europiane në Tiranë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *