Eugent Bushpepa kualifikohet për në finalen e Eurovizion

Eugent Bushpepa është kualifikuar në finalen e Eurovizion.

Më këngën “Mall” ai ka arritur t’i siguroj Shqipërisë një vend në finalen e Eurovizionit.

Bushpepa në interpretimin e tij live ka elektiruzar gjithë skenën e Eurovizion dhe ka marrë duartrokitje.

Kjo i ka emocionuar shqiptarët  të cilët kanë shprehur mbështetjen e tyre ne rrjetet sociale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *