Elton Deda Bushpepës: Sot këndo për qejfin tat!

“Meqë si zakonisht, filloi patriotizmi i kombit tonë për Eurovizionin, nuk po dal nga grigja dhe po i them edhe unë dy fjalë Gentit. “ Këndo për qejfin tat dhe ndero veten tënde”! Suksese djali.’ Ky eshte statusi i Elton Dedes ne Facebook, me te cilin uron kengetarin Bushpepa, i cili sot kendon ne Eurovizion.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *