Edi Hila, ekspozitë në kryeministri

edi hilaArtisti i njohur Edi Hila, i njohur ndryshe edhe si mik i kryeministrit Edi Rama, do të çelë një ekspozitë në COD(Qendrën për hapje e dialog) që ndodhet në katin e parë të Kryeministrisë.

Aktiviteti që hap dyert më 15 janar deri më 15 prill, titullohet “Hapësira ku jetojmë, hapësira që ndajmë dhe hapësira që lëmë pas”.

Në orën 18 të së premtes, i pranishëm në hapjen e aktivitetit të Edi Hilës, do të jetë edhe kryeminsitri Rama, e veç tij, edhe drejtori i Galerisë “Mitterrand” në Paris, Sebastien Carvalho. Rama dhe Carvalho të të mbajnë një fjalim për të pranishmit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *