Linda Halimi, 2 milionë klikime në “American Idol”

FB_IMG_1452550570611
Video e këngëtares shqiptare Linda Halimi që interpreton në “American Idol” ka arritur 2 milionë klikime.
Ajo u prezantua me këngën “This is a man’s world”, me të cilën bëri për vete jurinë e ‘American Idol’. Gjatë performancës së Lindës, J.Lo dhe dy anëtarët e tjerë të jurisë, e kanë komentuar atë si një vajzë me zë të fuqishëm. E cilësuar si frymëzuese dhe e talentuar interpretimi dhe pjesëmarrja e saj ka ngjallur interes në SHBA, megjithëse 2 milionë klikime nuk janë çudi në një shtet që është në fakt një kontinent.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *